19.12.2017 / Gösterim Sayısı : 231

2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı

#2017 yılı değerlendirme toplantısı

    18.12.2017 tarihinde İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda; İl Müdürümüz Ziyaattin ÖZDEMİR, İl Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve 13 İlçe Müdürlerimizin katılımıyla, 2017 Yılı  Değerlendirme Toplantısı yapılmıştır.

   Toplantı İl Müdürümüz Ziyaattin ÖZDEMİR' in açılış konuşması ile başlamıştır. Toplantıda Yozgat tarımının nasıl daha ileri seviyelere taşınacağı, Yozgat çiftçisine nasıl daha iyi hizmet ve imkanlar sunulacağı ve çiftçilerimizin gelirini nasıl daha da artırılacağı konuları görüşülmüştür.

   Toplantımız; İlçe Müdürlerimizin yapmış oldukları çalışmaların sunumu ile İl Müdürlüğümüz tarafından  2017 yılında yapılan; 3 adet Mikrobiyal Gübreli Mercimek, Nohut ve Macar Fiği Demonstrasyonu, 5 adet Mikoriza Mantarlı Buğday, Şeker Pancarı ve Soğan Demonstrasyonu, 4 adet Korumalı (Toprak İşlemesiz) Tarım Buğday ve Macar Fiği Demonstrasyonu, 2 adet Soya Fasulyesi Demonstrasyonu, 2 adet yerli hibrit Ayçiçeği Çeşit Demonstrasyonu, 1 adet yerli hibrit Çerezlik Kabak Demonstrasyonu, 1 adet yeni çeşit yem bitkisi Ryegrass (İtalyan Çimi) Demonstrasyonu, 1 adet Susam Demonstrasyonu ve 1 adet yerli çeşit Silajlık Mısır Demonstrasyonlarının sunumları yapılmıştır.

  İl Müdürümüz Ziyaattin ÖZDEMİR, İl Müdür Yardımcılarımıza, Şube Müdürlerimize ve İlçe Müdürlerimize 2017 yılı çalışmalarından dolayı teşekkür etmiştir. 2018 yılındaki çalışmaları için muaffakiyetler dilemiştir.


''